Młodzieżowy Zespół Muzyczny ADONAI

Młodzieżowy zespół muzyczny Adonai powstał  przy naszej parafii we wrześniu 2004 r. Stało się to dzięki zaangażowaniu ks. Czesława Króla. Zespół obecnie okazjonalnie zajmuje się oprawą muzyczną Eucharystii.

Zespół Adonai śpiewa na chwałę naszego Pana  i Zbawiciela, a jego nazwę można tłumaczyć właśnie jako "Pan". Warto wspomnieć, że Żydzi nie mogli wymawiać imienia Bożego Jahwe. Stąd wziął się zwyczaj zastępowania go zwrotem "Adonai", czyli "Pan".

PŁYTY ZESPOŁU ADONAI ZAKUPIĆ MOŻNA W PARAFII W ŻYTKIEJMACH!!!

Do zespołu "Adonai" należą:

Jakub Orłowski - gitara klasyczna
Aleksandra Orłowska - śpiew
Joanna Zackiewicz - śpiew
Monika Rudzewicz - śpiew
Damian Romanowski - gitara klasyczna

Dużym osiągnięciem zespołu było nagranie pierwszej płyty zatytułowanej „Ja jestem Dobrym Pasterzem”. Jej nagranie odbyło się w studio nagrań Diecezjalnej Rozgłośni Radiowej św. Wojciecha w Ełku.

Jeżeli chcesz usłyszeć i przekonać się o wielkim sukcesie zespołu Adonai posłuchaj ich utworów:

Ja jestem dobrym Pasterzem

Trzoda